ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ протягом 2020-2022 рр.

Український центр культурних досліджень представляє інтерактивний аналітичний звіт за результатами моніторингу діяльності державних і комунальних театрів, цирків, музеїв, галерей, заповідників, філармоній, концертних організацій та мистецьких колективів за 2020-2022 роки.

Наведена інформація є загальним оглядом основних показників галузі і покликана частково заповнити прогалину у статистичних та адміністративних даних, яка виникла з одного боку внаслідок змін до законодавства у сфері статистики, а з іншого стала результатом повномасштабної військової агресії.

Дані містять інформацію щодо основних показників діяльності закладів культури за 2020, 2021 та 2022 роки – бюджетування закладів, інформація щодо кількості працівників та відвідувачів, кількість днів, у які фактично здійснювалася робота з відвідувачами.

При огляді абсолютних показників (загальна сума доходів, загальна кількість працівників і т.д.) варто брати до уваги, що звіт містить інформацію лише щодо 62,5% закладів зазначених типів (понад 90% театрів, цирків, концертних організацій та мистецьких колективів та 59% музеїв), при цьому деякі заклади не змогли надати відповіді на усі питання. Проте ця інформація є важливою для оцінки загальної динаміки та визначення тенденцій зміни (росту або падіння) певного показника.

Коротка інструкція щодо того, як користуватися інтерактивним звітом, а також аналітичний огляд основних показників діяльності закладів культури, тут.