На базі міського центру культури і дозвілля з працівниками закладів культури міста Лебедин відбулася творча лабораторія «Історико-краєзнавчі та духовні скарби Сумщини. Підготовка і проведення тематичних та концертних програм у рамках культурно-мистецької акції «Натхненна у праці, увічнена в пісні — квітує Сумщина моя». Пропозиції щодо планування роботи закладів культури міста на 2019 рік».
Навчальний захід був проведений з метою осмислення історичного розвитку мистецтва Сумщини, відродження регіональних традицій, гідного відзначення 80-річчя створення Сумської області та покращення роботи закладів культури міста.
Засідання відбувалося в інтерактивному форматі, що дозволило кожному учаснику висловити власну думку з питань, які були включені до програми семінару. Особливу зацікавленість присутніх викликав виступ директора художнього музею імені Б.К.Руднєва Андрія Гєльмінтінова про історико-краєзнавчі та духовні скарби Лебедина. Він розповів присутнім про цінність лебединської колекції творів мистецтва міського художнього музею, здійснив цікавий і змістовний екскурс «Невідома Куданівка». З інформацією про документальну і художню літературу історико-краєзнавчої спадщини Сумщини та використання її в бібліотечних закладах міста ознайомила учасників творчої лабораторії завідувачка бібліотеки №2 Тетяна Харюшина. Присутні ознайомилися з презентацію «Сім чудес Сумщини». Провідний методист Валентина Закаблучна надала методичні рекомендації щодо підготовки і проведення тематичних та концертних програм у рамках культурно-мистецької акції «Натхненна у праці, увічнена в пісні — квітує Сумщина моя».
Під час круглого столу директор художнього музею імені Б.К.Руднєва Андрій Гєльмінтінов, завідувачка Куданівським клубом Катерина Венжега, методист міського центру культури та дозвілля Костянтин Демиденко, керівник народної вокальної студії «Овація» Юрій Бондар, керівник вокального гуртка «Зорепад» Станіслав Фоменко внесли свої пропозиції щодо планування роботи закладів культури на 2019 рік. Керівник хореографічного колективу «Royal Dance» Іван Лисенко поділився власним досвідом щодо організації класифікаційних змагань зі спортивно-бального танцю в Лебедині, які підвищують імідж міста.
Кожен з учасників творчої лабораторії отримав для себе багато цікавої та корисної інформації для подальшого впровадження у власній роботі.