Global Gov Jam

5-7 червня об’єднає людей з усього світу, що цікавляться сервіс-дизайном, дизайн мисленням, та людиноцентричним підходом для вирішення задач державного сектору.

Подія відбудеться одночасно у багатьох містах світу, де учасники за 48 годин пройдуть шлях від ідеї до прототипу сервісу, натхненного загальною темою.

Global Gov Jam є некомерційним заходом. Він відкритий для всіх, хто зацікавлений у
державних послугах і хоче втілити власні ідеї щодо поліпшення життя громадян. Досвід роботи із урядом чи у держсекторі не обов’язковий – до хакатону можуть приєднатись як індивідууми, так і організації.

Детальніше із форматом заходу можна ознайомитись на глобальному сайті:http://www.govjam.org/

Час проведення події:
5 червня, вівторок: 18:00 – 21:00
6 червня, середа: 10:00 – 20:00
7 червня, четвер: 10:00 – 18:00

Зверніть увагу, це робочі дні. Gov Jam має більше сили, коли державні службовці працюють пліч-о-пліч із громадянами, дизайнерами та інноваторами.
Важливо брати участь протягом усього хакатону.

Хто может брати участь?
Для участі не потрібні спеціальні навички. Наші ментори допоможуть створити цінність у державному секторі та перетворити ідею на прототип рішення. Це чудова можливість для тих, хто прагне змінити життя людей на краще. А для спеціалістів із досвідом у дизайн-мисленні та сервіс-дизайні це гарна можливість розширити свою компетенцію та зустріти однодумців.
Ви можете бути держслужбовцями, дизайнерами, студентами, науковцями, підприємцями, художниками, мамами, дітьми або дідусями. Головне – бути допитливим та відкритим до нового.

Організаційний внесок:
- 350 UAH з 21 травня.

Організаційний внесок забезпечує оренду приміщення, обіди, а також все необхідне для вашої роботи.

Залишились питання? Напишіть нам у Фейсбуцi або iншим зручним способом:
kyivgovjam@gmail.com, +380633667278

Подробиці: https://2event.com/ru/events/1409407

Місце розташування

Україна
UA