Парламентські слухання

18 квітня 2018 року співробітники Українського центру культурних досліджень узяли участь у парламентських слуханнях на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

На слуханнях обговорювалися проблемні питання правового механізму охорони, збереження та популяризації культурної спадщини. Особлива увага була приділена проблемі охорони культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях України.

Доповідачі наголошували на розмаїтті культурної спадщини України, використанні її освітньо-просвітницького потенціалу, розбудові єдиного інформаційно-культурного простору.

Старший науковий співробітник УЦКД Владислав Піоро виступив з доповіддю "Створення електронного ресурсу культурної спадщини та культурних цінностей", в якій закцентував увагу на проблемі управління інформацією. Доповідач наголосив, що в основі збереження та популяризації об’єктів та елементів культурної спадщини, розвитку культурних і креативних індустрій лежить інформація. У підсумку В. Піоро зазначив, що важливо створити правову базу для функціонування електронних реєстрів об’єктів та елементів культурної спадщини.

 

Місце розташування

Україна
UA