Інвестиційна ярмарка культурних та креативних індустрій

30-31 березня у Львові Центру культурного менеджменту проводить Інвестиційну ярмарку культурних та креативних індустрій. Учасники зможуть представити свої проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу. Подія відбувається у межах проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу.  

Сфера культурних індустрій лише розвивається і тому, за словами організаторів заходу, креативні люди потребують підтримки у своїх проектах. До цієї сфери відносять театральні та образотворчі види мистецтва, кінематограф, телебачення й радіо, музику, видавничу справу, комп’ютерні ігри, нові медіа, архітектуру, дизайн, моду, рекламу та інше.

У програмі заходу:

·         нетворкінг для підприємців, фахівців із креативних індустрій та організацій, які займаються підтримкою бізнесу;

·         презентації успішних бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій;

·         обговорення можливостей у сфері ККІ.

Участь у заході - безкоштовна. Відбір учасників та доповідачів здійснюється на конкурсних умовах та на основі заповненої реєстраційної форми. Ознайомитись із попередньою програмою та зареєструватись можна за посиланням.

Дедлайн для реєстрації ‒ 5 березня. Апліканти отримають відповіді 9 березня.

Щодо інформаційного та іншого партнерства організатори просять звертатись за електронною адресою info@kultura.org.ua.

Стежте за новинами на сторінці події у Фейсбук - https://www.facebook.com/events/341625222912695/ та на сайті проекту  -www.bridges.org.ua