Новини

Ірина Френкель розповідає про конференцію "КУЛЬТУРА ТА КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ - ЯК ОСНОВА РОЗУМНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАЛОЇ ТЕРИТОРІЇ"

Всі, хто буде запрошений до участі в конференції, зможуть взяти участь у відкритті «Леонтович Арт-кварталу» та другого Міжнародного фестивалю під відкритим небом «OPERAFEST TULCHYN». Організатори забезпечують всі умови перебування у Тульчині.

Місце розташування

Україна
UA

XIІІ ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МАЛИХ МІСТ НА ТЕМУ «РЕСУРСИ: ПОШУК ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

15-16 травня 2018 року в Києві Асоціація малих міст України проводить XIІІ Щорічну конференцію малих міст на тему «Ресурси: пошук та ефективність».
Учасники форуму: мери малих міст та голови ОТГ, представники центральних органів державної влади, бізнесу, міжнародних програм технічної допомоги, експерти.

Місце розташування

Україна
UA

3 ПРИЧИНИ СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ "КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ЯК ОСНОВА РОЗУМНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАЛОЇ ТЕРИТОРІЇ"

Місце розташування

Україна
UA

МІНКУЛЬТУРИ ОГОЛОШУЄ ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ НА ДРУГУ ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ "КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ЯК ОСНОВА РОЗУМНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАЛОЇ ТЕРИТОРІЇ"

Розпочинається реєстрація на Другу всеукраїнську конференцію «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території», яка відбудеться 7 – 8 червня 2018 року у місті Тульчин, Вінницької області.

Захід організовується Міністерством культури України разом із Українським центром культурних досліджень, Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа Україна», Вінницькою обласною державною адміністрацією, Тульчинською міською радою.

Місце розташування

Україна
UA

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!

17.04.2018 року о 16.00 у к. 104 відбудеться засідання Вченої ради Українського центру культурних досліджень

Порядок денний:

  1. Звіт про стан виконання НДР за перше півріччя 2018 року.    Доповідач: Наукові керівники підрозділів.
  2. Про стан наукової співпраці з науковими установами НАН і НАМН України та вищими навчальними закладами.    Доповідач: Телеуця В.В.
  3. Поточні питання

Обговорення науково-методичного посібника: Школик І., Бабенко В.
Правові основи видавничого бізнесу. Конспект лекцій (рукопис).

Місце розташування

Україна
UA

Участь УЦКД у міжрегіональному семінарі-практикумі "Вивчення, популяризація та збереження нематеріальної культурної спадщини регіону: досвід Мелітопольщини"

Співробітники Українського центру культурних досліджень взяли участь у міжрегіональному семінарі-практикумі "Вивчення, популяризація та збереження нематеріальної культурної спадщини регіону: досвід Мелітопольщини", який відбувся 19 квітня 2018 року.

Місце розташування

Україна
UA

Формування новітніх культурних просторів. Участь УЦКД в нараді в м. Суми

Співробітники Українського центру культурних досліджень взяли участь у Всеукраїнській нараді директорів центрів народної творчості «Культурні і креативні індустрії як запорука успішного розвитку громад», що відбулася 11 - 13 квітня 2018 року в м. Суми на базі комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.

Місце розташування

Україна
UA

Парламентські слухання

18 квітня 2018 року співробітники Українського центру культурних досліджень узяли участь у парламентських слуханнях на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

На слуханнях обговорювалися проблемні питання правового механізму охорони, збереження та популяризації культурної спадщини. Особлива увага була приділена проблемі охорони культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях України.

Місце розташування

Україна
UA

У конкурсі на посаду керівника Українського інституту переміг Володимир Шейко

Комісія оголосила переможця конкурсу на посаду керівника Українського інституту — новоствореного органу, займатиметься просуванням України за кордоном і культурною дипломатією. Ним став Володимир Шейко, керівник програм з мистецтва в British Council Україна.

Місце розташування

Україна
UA

Сторінки