Новини регіонів

НАРАДА КЕРІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ

6 червня 2018 року Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв на базі Конгрес-центру Сумського державного університету була проведена обласна нарада керівників базових клубних закладів, організаційно-методичних центрів на те

Місце розташування

Україна
UA

ОБЛАСНИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «СЛОБОЖАНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-2018»

2 червня 2018 року на головній сцені Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького розпочався обласний огляд-конкурс аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони».

Місце розташування

Україна
UA

ОБЛАСНЕ СВЯТО ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЮНІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ – РІДНІЙ УКРАЇНІ»

30 травня 2018 року у Путивльському районному будинку культури Сумської області відбулося щорічне обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні». Унікальність цього заходу полягає в тому, що кожного року він дозволяє виявити все нові і нові імена, підтримати і дати поштовх для розвитку юних талантів.

Місце розташування

Україна
UA

«МИСТЕЦЬКА ТОЛОКА»

9 червня 2018 року у Берестівці, що на Уманщині, відбулась друга «Мистецька толока». У цьому яскравому дійстві, яке провели фахівці обласного центру народної творчості у співпраці з працівниками культури Паланської ОТГ, взяли участь 25 сільських аматорських колективів із Христинівського, Тальнівського та Уманського районів.

Місце розташування

Україна
UA

ОБЛАСНИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ФОЛЬКЛОРУ "БАЙБАК-FEST"

16 червня 2018 року об 11:00 у м. Попасна Луганської області відбудеться літній етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».
Метою фестивалю-конкурсу є розвиток національної культури, дослідження, вивчення і відтворення найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини Луганського краю. Він проводиться щосезонно один раз на два роки.

Місце розташування

Україна
UA

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КОЗАЦЬКІ ПІСНІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ»

8 червня 2018 року в селі Богуслав Павлоградського району, що на Дніпропетровщині пройшов другий обласний фестиваль «Козацькі пісні Дніпропетровщин

Місце розташування

Україна
UA

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ТЕТЯНИ РИХЛІЦЬКОЇ «КОЛИСКА МОЯ ЯВОРОВА»

З 1 червня по 22 червня 2018 року у Світлиці ОЦНТ працює я персональна виставка майстрині декоративного розпису, вишивки і дитячої іграшки Тетяни Рихліцької.

Місце розташування

Україна
UA

XXVII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ВОКАЛЬНО- ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «КАЛИНОВИЙ СПІВ»

З 19 по 20 травня у м. Кропивницькому відбувся XXVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Місце розташування

Україна
UA

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ТА ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН «МОЛОДЬ ХЕРСОНЩИНИ – МАЙБУТНЄ ЄВРОПИ»

17 травня 2018 року відбувся Всесвітній День вишиванки та танцювальний марафон «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи» до Дня Європи.

Місце розташування

Україна
UA

Сторінки