Міжнародні гранти

Відкрито прийом заявок на програму «Тренінги», програми «Креативна Європа»

Доступний бюджет становить 7,5 млн. Євро.
 
Це буде останній прийом заявок за цією програмою, оскільки обрані організації будуть нагороджені рамковою угодою про партнерство на період 3 роки.
 

У 2018 РОЦІ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ КУЛЬТУРНОЮ СТОЛИЦЕЮ Є М. ВАЛЕТТА (РЕСПУБЛІКА МАЛЬТА)

Міністерство культури України інформує, що у 2018 році європейською культурною столицею є м. Валетта (Республіка Мальта).

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД КУЛЬТУРНОГО РОЗМАЇТТЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Міжнародний фонд культурного розмаїття (МФКР), заснований відповідно до статті 18 Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року, оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги.

68 ФРАНКФУРТСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК

Міністерство культури забезпечило участь України  у найавторитетнішому в світі книжковому форумі - 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, що проходитиме у жовтні 2016 року.

Участь у такій іміджевій події для кожної країни є пріоритетною можливістю презентувати національну книговидавничу галузь.

КОНКУРС ЗАЯВОК НА ОДЕРЖАННЯ СТИПЕНДІЙ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКА ІНІЦІАТИВА" ДЛЯ МОЛОДИХ ПИСЬМЕННИКІВ

Міністерство культури інформує про конкурс заявок на одержання стипендій від міжнародної організації «Центральноєвропейська ініціатива» для молодих письменників (до 35 років) з країн, які є членами ЦЕІ, але не є членами ЄС (Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Македонія, Молдова, Чорногорія, Сербія і Україна).
 

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД КУЛЬТУРНОГО РОЗМАЇТТЯ (МФКР)

Міжнародний фонд культурного розмаїття (МФКР), заснований відповідно до статті 18 Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року, оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги.

ПРОГРАМА ЄС "КРЕАТИВНА ЄВРОПА" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ЗАЯВОК НА ПІДТРИМКУ ПРОЕКТІВ З ПЕРЕКЛАДУ І ПУБЛІКАЦІЇ ТВОРІВ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує конкурс заявок на підтримку дворічних проектів (категорія 1) з перекладу і публікації творів художньої літератури, а також просування вже перекладених книг.

Максимальний розмір гранту на спів фінансування проектів становить 100 тис. євро. Фінансовий внесок ЄС при цьому не перевищує 50% від загального бюджету проекту.

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЄС "КРЕАТИВНА ЄВРОПА"

23 березня у м. Івано-Франківськ відбудеться перший семінар-тренінг для українських організацій, які працюють в сфері культури і креативних індустрій західного регіону, з циклу запланованих на 2016 рік заходів (Західний, Центральний, Південний і Східний регіони), з метою поширення інформації про програму Європейського Союзу «Креативна Європа».

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ЗБИРАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗРУЙНОВАНІ ЧИ ПОШКОДЖЕНІ ВНАСЛІДОК ОКУПАЦІЇ ЧИ ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ ОБ'ЄКТИ КУЛЬТУРНОЇ, ПРИРОДНОЇ ТА ІНДУСТРІАЛЬНОЇ СПАДЩИНИ НА ТЕРИТОРІЇ КРИМСЬКОГО ПІВОСТРОВА ТА ЗОНИ АТО

Міністерство культури України звертається з проханням до громадян, установ та організацій повідомляти про факти руйнування чи пошкодження об’єктів культурної, природної та індустріальної спадщини внаслідок тимчасової окупації чи ведення військових дій на території Кримського півострову та зони АТО.